Flalingo
Online English with Flalingo

Flalingo’da Derslere Nasıl Bağlanılır?

Flalingo 29.04.2022
Flalingo’da derse bağlanmak için öğrenci paneline giriş yaptıktan sonra, bilgisayardan giriş yapıyorsan “Yaklaşan Dersler” mobilden giriş yapıyorsan “Dersler” sekmesine tıkla. Yapmış olduğun bütün rezervasyonları tarih sırasına göre bu ekranda göreceksin.

Ders zamanı geldiğinde rezervasyon kartının üzerinde yer alan “Katıl” butonuna basarak derse bağlanabilirsin. Bu buton dersten 5 dakika önce aktive olur.

Not: Dersler zoom programı üzerinden işlenmektedir. Eğer derse katılacağın cihazda zoom programı yüklü değilse bir kereye mahsus zoom programı (https://zoom.us/download) yüklemen gerekir. Daha önce zoom programı yüklediysen herhangi bir işlem yapmana gerek yoktur.

Öğretmenle çevrimiçi olarak Flalingo sınıfında buluşacaksın. Herhangi bir şekilde ders başlamazsa “İtiraz Et” butonuna tıklayarak Flalingo Destek Ekibini bilgilendirebilirsin. Flalingo Destek Ekibi, itirazını hızlıca değerlendirir ve bağlantı problemini giderir.

Flalingo’da her gün binlerce online ders yapılır. Derslerin %99’u sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Ancak internet ve elektirik kesintileri gibi ani gelişen durumlar nedeniyle ders kesintiye uğrar ya da öğretmen tarafından zamanından erken sonlandırılırsa endişelenme. Ders bittiğinde sana dersinin sorunsuz geçip geçmediğini soran bir geri bildirim penceresi açılır ve sen bu soruya hayır cevabı vererek yaşadığın problemi destek ekibimize bildirebilirsin. Onlar yaşadığın problemi çözmek için sana anında yardımcı olacaklardır.

Eğer dersin sorunsuz bir şekilde geçtiyse karşına çıkan bu penceredeki “Evet” butonuna tıklayarak öğretmene puan verebilir ve onun için bir yorum bırakabilirsin. Ayrıca dersle ilgili geri bildirimlerini bu yorum kutusuna yazarak gelişmemize yardımcı olabilirsin!

Other content that may interest you

Online English with Flalingo

Flalingo Yorumları ve Gerçekleri: Kendi Deneyimlerim

Read More
Online English with Flalingo

Flalingo ile Yapay Zeka Teknolojisi Buluşuyor: FLAI

Read More
Online English with Flalingo

TOEFL Sınavına Yakın Takip: 4 Hamlede TOEFL Sınavında Nasıl Başarılı Olunur?

Read More