Flalingo
Online English with Flalingo

Sevgiliye Alınacak En Güzel Hediyeler: Klişeler Hariç

Flalingo 15.02.2024

Hediye alıp-vermek aslında sandığınızdan daha eski bir kültürdür. Her hediye konusu açıldığında, muhakkak birileri büyük oyunu görüp tüm bunların müsebbibi olarak kapitalizmi suçlayabilir. Bulgular gösteriyor ki, hediye dediğiz, sembol atanmış objelerin alıp verilmesi aslında 35 ila 10 bin yıl öncesinden bugünlere gelmiş hoş bir alışkanlık. Karşıdakini mutlu ederek mutlu olma gibi duyguların öznesi olan hediyeler bugünkü konumuz oluyor. Özellikle de sevgilisine ne hediye alması gerektiğine karar veremeyenler için tüm klişelerden arındırılmış bu içeriği seveceğini düşünüyoruz. İşte sevgiliye alınacak en güzel hediyeler listesi:

İçindekiler:

  • Birlikte Öğrenme Deneyimi Edinmek ve Online İngilizce Öğrenmek
  • Farklı Ülkeleri Beraberce Gezip Görmek
  • Dizi ve Film İzleyebileceğiniz Platform Aboneliği Almak
  • Kreatif Yönünüzü Geliştireceğiniz Kurslar Almak
  • Sevgilinize Özel Oyun Tasarlamak/Tasarlatmak

Birlikte Öğrenme Deneyimi Edinmek ve Online İngilizce Öğrenmek

Sevgilinize alacağınız bir hediyenin kıymetini arttıracak olan şey, bunu bir çift olarak kullanıp beraberce vakit geçirmek için alan ve zaman yaratmaktan geçiyor. Sevgilinizin, kendi kendine de alıp, kullanabileceği bir hediye vermek kimseyi yeteri kadar heyecanlandırmaz. Hani mutluluğu paylaşmak deriz ya, işte hediyeleri güzel ve özel yapan bunu mümkün kılmaktır.

Birlikte vakit geçirip, aynı konuya farklı perspektiflerden odaklanıp fikir ve bilgi alışverişinde bulunmak ise, en hatırda kalıcı anların imzasıdır. Bunu mümkün kılacak en değerli hediye de, sevgilinizle birlikte İngilizce öğrenmek olabilir. Sevgilinizle olan iletişiminizi, bir dil kadar daha geliştirmek istemez misiniz? Farklı kültürlere ve farklı mantalitelere kapı aralayan İngilizce, aynı zamanda pek çok işlevsellik ile de geliyor. İş ve eğitim hayatında sağladığı pratik etkilerle de, sevgiliniz bu hediyeden memnun kalacaktır.

Online İngilizce kursları ise, hediye olarak vermeniz için çok uygundur. Örneğin Flalingo’da iki al bir öde kampanyasıyla, hem kendiniz hem de sevgiliniz için paket satın alabilirsiniz. Ayrıca bütçe dostu bir çözüm olmasının yanı sıra, hediye olarak vermeniz için de uygun bir sisteme sahiptir.

Hesap açtıktan sonra sevgiliniz kendi istediği ve uygun olduğu zamanlarda, dilediği eğitmenden anlık olarak dersler alabilir. Temel konuları öğrenip İngilizcesini geliştirirken, rahat modda ise güncel konuları anadili İngilizce olan eğitmenlerle tartışırken de daha akıcı bir konuşmaya sahip olabilir.

Bu hediyenin en özel yanı ise, bir çift olarak İngilizcenizi beraberce geliştirmek, öğrendiklerinizi paylaşmak, fikir alışverişinde bulunmak ve pratik yapmak için en ideal partnere sahip olmak… Birlikte dil öğrenirken, birlikte gelişmek ve İngilizce konuşmanın avantajlarından da farklı alanlarda yine beraberce yararlanmak… Sizce de iyi bir fikir değil mi? 

Farklı Ülkeleri Beraberce Gezip Görmek

Bir insanı tanımak istiyorsan, onunla yola çık demişler… Çünkü nihayetinde yolculuk deneyimi rutinden kopmak ve bilinmeyene doğru ilerlemektir. Bu süreçte sadece yeni yerler görmezsiniz. Yeni bir kültür, yeni insanlar, ve yeni bir dil… Yaşayacağınız her şey içinde bir sürpriz ihtimali taşır. Bu da bireylerin alternatifler alması ve çözümler oluşturmasını gerektirirken, yanınızdaki kişinin henüz görmediğiniz yönlerine de şahit olursunuz. Sevgilinizle birlikte bu bilinmeye doğru seyahate çıkmak ve sürprizleri beraberce karşılamak, unutulmaz bir deneyime zemin hazırlar.

Elbette yolculuğun bilinmezliği heyecanlandırıcı olduğu kadar korkutucudur da. Çünkü güzel sürprizler kadar hoş olmayan durumlar da bekler sizi. Bu durumlarda da iletişim becerileriniz sizin için kurtarıcı olacaktır. Vardığınız ülkenin dilini bilmeseniz de, İngilizce’nin global ölçekten tanınmış olduğunu unutmayın. Demem o ki, valinize bir de akıcı İngilizce koyun ve seyahatinizi güvenle geçirin.

Seyahat planlarınızı aksatmak yerine, Flalingo ile İngilizce öğrenmeye şimdi başlayın. Ayrıca eğitmen havuzunuzdaki kültürel zengilik sayesinde, gitmeyi planladığınız ülkeye ayak basmadan gerekli bilgilere de sahip olabilirsiniz. Flalingo ile İngilize öğrenirken, farklı kültürden eğitmenlerle de kişisel gelişimize odaklanabilirsiniz.

Dizi ve Film İzleyebileceğiniz Platform Aboneliği Almak

Eğer daha bütçe dostu ve kolayca sindirilir hediye istiyorsanız, birlikte dizi ve film izlemenin zevkini de küçümsememek gerekir. Yorgun bir günün ardından sevgilinizle rahatlayıp dizi izlemek de tatlı bir deneyimdir. Günümüzde, bir sürü dizi ve filme, tek bir abonelikle de erişmek oldukça kolaydır. Bir yayın platformu aboneliği ile sınırsız içeriğe erişim, kesinlikle güzel bir hediye olacaktır. 

Fakat bazı platformlarda, aradığınız her içerik altyazılı ya da dublajlı olmayacaktır. Olsa da, bu elementler dizinin senaryosunu tam olarak yakalayamadığı gibi, orijinalliğini de bozar. Seyir zevkinden ödün vermek istemeyenler ise, İngilizce öğrenerek hem altyazı takip etme, hem de sakil duran dublajlardan kaçınarak müthiş bir dizi-film kütüphanesine sahip olabilir. 

Kreatif Yönünüzü Geliştireceğiniz Kurslar Almak

Pandemi sonrası radikal bir hareketler tüm sıralar online dersliklere taşındı. Her ne kadar örgün eğitim için yüz yüze dersler hala en efektif çözüm olsa da, online eğitim de kendini ispatladı. İstediğin yerden, istediğin zaman, istediğin konuda dersler almak kolay olduğu kadar çok tatmin edici bir deneyim.

Sevgiliye alınacak en iyi hediyelerden biri de, çeşitli online kurslar için üyelik almak olabilir. Bu tarz platformlar, yine zengin içeriklerle geliyor. Senaryo yazmaktan, spor spikerliğine; girişimcilikten ukulele kursuna envai çeşit içerikleri bulacağınız platformları, basit bir taramayla görebilirsiniz.

Ama bu zengin içerikler de kaliteli ve işlevsel olsun derseniz, maalesef dil kısıtlamasıyla karşılaşacaksınız. Bu tarz platformlardaki dersler dünyanın dört yanından izlenirken, yine ders veren ustalar da çeşitli ülkelerden. Sonuç olarak, buralarda herkes İngilizce konuşuyor. Kısacası, öncelikle İngilizce konusundaki problemlerinizi Flalingo ile çözerek, bir yandan da hobi edinip kreatif yönünüzü geliştirecek bu platformlardan dersler alabilirsiniz.

Sevgilinize Özel Oyun Tasarlamak/Tasarlatmak

Sevgilinize alacağınız en güzel, ama klişe olmayan, hediyeler konusunda size vereceğim son önerideyim. Bir çift olarak kendinize özel bir oyun tasarlayıp ya da tasarlatıp hediye olarak vermek ise, gayet güzel ve yaratıcı bir fikirdir. Özellikle de oyun üzerinde emek harcanmış olması da bu hediyenin değerini katlayacaktır. Beraberce oynayıp eğlenmek ise, güzel anlar yaratacaktır. 

Eğer eliniz yatkınsa, bu oyunu tasarlamak için belli başlı programlar bulunuyor. Eğer kendinizde o potansiyeli göremiyorsanız, sizin için bu oyunu dizayn edecek kişilerden yardım alabilirsiniz.

Fakat her iki durumda da, yine İngilizce bilmeden çok fazla seçeneğiniz olamayacaktır. Hem programların İngilizce dilinde olması, hem de oyun tasarımı konusunda size yardımcı olacak kişilerin yabancı olması, süreci zorlu hale getirebilir. Ancak hem bu güzel hediyenin emin ellere teslim edilmesi yanı sıra kendi potansiyelinizi gerçekleştirmekte araç olacak İngilizce’yi Flalingo ile öğrenebilirsiniz. Flalingo ailesine bir tıkla katılarak hem kendini, hem de sevgilini mutlu edebilirsin.

Sonuç: Sevgiliye En Güzel Hediye; İngilizce!

Sonuç olarak, sevgilinize alacağınız en güzel hediyeler yine İngilizce öğrenmekten geçiyor. Aslında sevgilinizce beraberce İngilizce öğrenmek, ya da onun bu dili öğrenip faydalarını görmesine ön ayak olmak paha biçilmez bir deneyim de sunuyor. Bu yüzden Flalingo’dan iki al bir öde kampanyasıyla online İngilizce paketi almak, hediyelerin en güzeli. Ancak daha farklı şeyler arıyorsanız seyahate çıkmak, dizi-film platformu aboneliği almak, hobi ve kişisel gelişim kurslarına katılmak ve çiftlere özel oyun tasarlatmak gibi konular da size yardımcı olacaktır. Fakat bu etkinliklerde de İngigilizce bilmenin büyük faydası olacaktır. O zaman hiç beklemeden Flalingo’ya gel, profesyonel eğitmenlerle tanış ve sevgilinle İngilizce öğren!

Other content that may interest you

Online English with Flalingo

Flalingo'da Hangi Paketi Tercih Etmelisin? Öğrenci Yorumlarıyla

Read More
Online English with Flalingo

Neden Flalingo: Flalingo’yu Diğer Markalardan Ayıran Özellikler

Read More
Online English with Flalingo

İngilizce’nin En İnteraktif Hali: Flalingo Grup Dersleri

Read More